Students have received their certificates from Cambridge

Orkhon KhaSu’s 9th and 11th graders have received their grade reports and certificates of their exams from April and June this year from Cambridge. The last results of IGCSE level exams show significant improvements in the students’ grades compared to previous years’ results with a higher number of A* students. Among all the high achievers, we would like to congratulate 11a student O. Tergel for getting A* on 4 subjects. We wish all the success for their next level exams.

Олон улсын хөтөлбөртэй “Орхон Хасү” сургуулийн энэ жилийн 9, 11 дүгээр ангийн суралцагчид өнгөрсөн хавар 4-6 дугаар саруудад өгсөн олон улсын шалгалтуудынхаа дүнгийн хуудас болон сертификатуудыг Кембрижээс хүлээн авлаа. Өнгөрсөн жилийн хувьд IGCSE түвшний шалгалт өгсөн суралцагчдын шалгалтын үр дүн өмнөх жилүүдтэй харьцуулахад маш их ахицтай байж, A* авсан суралцагчдын тоо нилээд нэмэгдсэн юм. Тэдгээр суралцагчид дотроос 4 хичээл дээр А* үнэлгээ авсан 11а ангийн О.Тэргэлдээ онцгойлон баяр хүргэе. Мөн нийт суралцагчдадаа амжилт хүсч, дараа дараагийн түвшний шалгалтуудад нь амжилт хүсье.