Let’s congratulate our football players

Orkhon KhaSu football club is trained by Erchim football club’s coaches.

In the 2019 Youth futsal championship, the 1st team of Erchim club became the champions of the U10 division while the 2nd team is recognized in the honorary place.

Let’s congratulate the 1st team captain Khangai Ch., 4a class student, and team member Tenuun G., 4a class student, the 2nd team members: Angarag E., 3a student, Altansoyombo T., 3b student, and Enkhtuvshin G., 4a student. We wish further success for all the team members!

Орхон ХаСү сургуулийн хөлбөмбөгийн секцийг Эрчим клубын багш нар удирдан хичээллүүлдэг билээ.

2019 оны өсвөрийн улсын аварга шалгаруулах Футзалын U10 насны ангилалд Эрчим клубийн 1-р баг аваргын цомыг гардан авсан бол 2-р баг тусгай байрт шалгарчээ.

1-р багын ахлагчаар тоглосон 4а ангийн суралцагч Ч.Хангай, багийн гишүүн 4а ангийн суралцагч Г.Тэнүүн, 2-р багын тоглогч 3а ангийн суралцагч Э.Ангараг, 3б ангийн суралцагч Т.Алтансоёмбо, 4а ангийн суралцагч Г.Энхтүвшин нартаа баяр хүргэж, багын нийт тоглогч нарт спортын өндөр амжилт хүсье!